Truck and tracked excavator

1.549 ден Со ДДВ

Охрабрете ги малите градители да истражуваат со бесконечна игра додека глумат имагинативни сцени на градилиштето со камион, копач и 2 градежни работници.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG10931 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego