Bulldozer

729 ден Со ДДВ

Сетот со градежниот булдожер ги инспирира малите деца да градат и да уживаат во бескрајна креативна игра.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG10930 Категории , ,
Бренд:: Lego