Train Bridge and Tracks

2.199 ден Со ДДВ

Користете го овој комплет со 10874 Steam Train или 10875 Cargo Train за да ги проширите можностите на лего колекција развивајќи рани градежни вештини на вашето дете.

На залиха

Спореди
SKU: 18LEG10872 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego