Statue of Liberty

7.839 ден Со ДДВ

Оваа импресивна интерпретација на Lego верно ја репродуцира хармоничната мешавина на скулптурата и архитектурата на споменикот Statue of Liberty со неговиот сложено детален постамент поставен со штит, детали за тули и балкони со столбови.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 18LEG21042 Категории , ,
Бренд:: Lego