Blue Baseplate

639 ден Со ДДВ

Плодот на вашата имагинација креирајте ја на оваа прекрасно обоена сина подлога. Совршена почетна точка за уникатни лего креции.

На залиха

Спореди
SKU: 18LEG10714 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego