Creative Suitcase

1.489 ден Со ДДВ

Создадете, играјте и спакувајте се уредно со овој паметен и удобен креативен куфер Lego Classic, кој се одликува со избор на светло обоени градежни коцки Lego, вклучувајќи тули, очи, тркала и форми, за градење на сите видови куќи, возила, суштества и креации. Отворете ја жолтата футрола за пристап до повеќе оддели каде што можете да организирате и ги чувате парчиња. Овој сет исто така вклучува едноставни упатства соодветни на возраста што ќе им помогнат на децата да ги откријат сопствените креативни вештини за градење.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 18LEG10713 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands