Bonsai Tree

3.999 ден Со ДДВ

Сетот за градење Lego Bonsai Tree е проект за секој што сака бонсаи дрвја, растенија или креативно градење со Lego. Вклучува парчиња за да можете да го стилизирате моделот на дрвото бонсаи со класични зелени лисја или живописни цветови на цвеќиња од розова цреша.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG10281 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands