Dig A Dinosaur Skeleton Stegosaurus

759 ден Со ДДВ

Со сетот Dig a Dinosaur, ќе станете врвен палеонтолог! Користете ги вклучените алатки внимателно да копате околу себе и да ги избришете коските што се скриени во малтерскиот блок. Откако ќе ги ископате сите, соберете го ново пронајдениот скелет на Стегосаурус и ставете го на платформата за приказ за да можат сите да го видат.

На залиха

Спореди
SKU: 4M03229 Категории , , Ознака:
Бренд:: 4M