Millennium Falcon™

13.749 ден Со ДДВ

Инспирирајте ги младите и возрасните со овој модел на LEGO Star Wars Millennium Falcon. Оваа верзија изградена од коцки располага со низа детали, како ротирачки бедеми од горните и долните пиштоли, 2 стрелачи, рампа за спуштање и пилотска кабина која се отвара отворање со простор за 2 минифигури. Вклучува 7 карактери на LEGO Star Wars : Finn, Chewbacca, C-3PO, Lando Calrissian и Boolio, и R2-D2 и D-O дроиди .

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG75257 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego