Yoda™

8.629 ден Со ДДВ

Прекрасен додаток за секоја колекција на обожаватели со два карактери на Yoda во еден сет! Овој сложено детален модел на моќниот џедај мајстор Јода е базиран на ликот од Star Wars вклучува позитивна глава и веѓи, подвижни прсти и зелена светлосна сигнализација на Yoda. Оваа карактеристична фигура на LEGO Star Wars исто така вклучува плакета со детали за Yoda и држач за монтирање на вклучената мини-фигура на Yoda со Lightsaber, што создава идеална колекција на Star Wars за секој обожавател.

На залиха

Спореди
SKU: 19LEG75255 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands