Flower Bouquet

3.999 ден Со ДДВ

Lego Flower Bouquet е вашиот следен креативен проект, овој комплет за градење со модел на букет цвет ви овозможува да се опуштите, да се исклучите и да создадете нешто прекрасно. Кога е завршен, импресивниот приказ на цвеќе носи допир на забава и боја во секоја просторија. Прилагодливите стебла го олеснуваат прилагодувањето на аранжманот за која било вазна.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG10280 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands