The Keepers’ Village

3.999 ден Со ДДВ

Децата ќе бидат воодушевени што ќе ги пресоздадат акционите сцени од ТВ серијата Lego Ninjago со овој фантастичен сет The Keepers ’Village. Вклучува 5 мини фигури: Island Cole, Island Jay, Island Kai, Chief Mammatus и Thunder Keeper сите со нивното оружје.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG71747 Категорија