Skate Park

1.899 ден Со ДДВ

Забавувајте се градејќи го овој сет од Lego City, Skate Park. Сетот содржи се што им треба на децата за да изградат скејт парк, огради, знамиња, рампи, клацкалка, камион, мотокрос велосипедист, спортист и минифигури. Децата можат да организираат секакви кул скејт настани и да изведуваат импресивни трикови и акробации.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG60290 Категорија