Stormtrooper™ Helmet

ден Со ДДВ

Обожавателите на Star Wars можат да ја покажат својата лојалност кон империјата и елитните градежни вештини со LEGO кога ќе ја конструираат и прикажат оваа зачудувачки детална реплика на Stormtrooper Helmet. Иконскиот облик и автентичните детали за кацигата на Stormtrooper се пресоздадени со LEGO коцки плус графички налепници. Покажете го на основата со плоча со име за да предизвикате спомени од епската акција на филмот Star Wars.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75276 Категорија