Tauntaun vs AT-AT Microfighters

1.599 ден Со ДДВ

Инспирирајте ги децата да ја замислат битката кај Hoth од Star Wars The Empire Strikes Back и да играат свои приказни со овој сет за составување AT-AT vs Tauntaun Microfighters. Се одликува со брзо градење, градежни модели на AT-AT Walker и Tauntaun со 2 мини фигури.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG75298 Категорија