Ice-Cream Truck

1.649 ден Со ДДВ

Децата можат да создадат сончева, летна забава со овој камион за сладолед Lego City дизајниран да инспирира креативна, независна игра со улоги засновани врз секојдневниот живот. Овој сет вклучува камион за сладолед, минифигури на дама која продава сладолед, клиент со скејтборд и куче.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG60253 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands