Conf-Dragonfly

32.629 ден Со ДДВ

Искусете ја моќта и изгледот на Lamborghini Sian FKP 37 додека го градите овој сет. Со извонредни детали, моделскиот автомобил е верна претстава на оригиналниот Sian FKP 37 во зелена боја со златни бандажи. Убавината е во деталите Автентичните карактеристики вклучуваат менувач со 8 брзини, активиран од подвижниот менувач на лопатки, V12 мотор со подвижни клипови и погон на 4 тркала. Користете го воланот за да го поставите автомобилот, а потоа проверете ја предната и задната суспензија. Исто како и супер спортскиот автомобил со целосна големина, овој модел на автомобил има класични врати ножици што се отвораат.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG42115 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands