Passenger aircraft

7.999 ден Со ДДВ

Оваа играчка со патнички авион е дизајнирана да инспирира креативна, независна игра заснована на настани од реалниот живот. Овој сет вклучува голем авион, аеродромски камион со лифт за автомобил, воздушна авијација, поставување на терминалот на аеродромот, црвен автомобил со кабриолет, 8 минифигури и бебешка фигура.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG60262 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands