Dr. Wu’s lab: Baby dinosaurescape

ден Со ДДВ

Децата можат да се забавуваат додека создаваат нови раси на диносауруси и да му помогнат на Овен Грејди да престане да бега од диносаурус со овој сет LEGO Jurassic World Dr. Wu’s Lab: Baby Dinosaurs Breakout.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75939 Категорија