Epic Battle Set – Cole vs. Ghost Warrior

679 ден Со ДДВ

Овој импресивен сет од Lego Ninjago, Cole vs. Ghost Warrior им овозможува на децата да создадат свои возбудливи борби помеѓу нинџа Кол и Дух воинот.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG71733 Категорија