Outbreak of Gallimimus and Pteranodon

ден Со ДДВ

Децата можат да изградат своја акција LEGO® Jurassic World на бркање диносауруси со овој сет Gallimimus and Pteranodon Breakout. Се одликува со возило за истражување играчки со двоен кокпит минифигура, мрежен стрелец, 2 дронови што може да се одделат, мини лабораторија што може да се отстрани и многу дополнителни елементи за да инспирираат часови креативна соло или социјална игра.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75940 Категорија