Crazy Pizza – сет со пластелин 4 бои и калапи

240 ден Со ДДВ

Креативноста никогаш не изгледала толку вкусно со Crazy Pizza! Пица-забавата може да започне во вашата сопствена пицерија Crafy! Можете да создадете нови бои со мешање на разнобоен пластелин и да направите пица од вашите соништа! Пластелинот за игра му помага на вашето дете да развие и умешност и имагинација. Децата ќе можат да прават различни форми со различни бои, ќе се забавуваат и ќе ја развиваат својата креативност со веселите додатоци кои помагаат во обликувањето.

На залиха

Спореди
SKU: SM002012 Категории , , Ознака:
Бренд:: Fun Dough