Макета соларен систем

799 ден Со ДДВ

Изградете свој сончев систем од 30 cm што свети во мракот. Склопете, обојте и истакнете со блескави ефекти. Инспиративен научен сет со кој се учи за Сончевиот систем и планетите преку игра.

На залиха

Спореди
SKU: 4M03257 Категории , , Ознака:
Бренд:: 4M