Magic Spoon – сет со пластелин 4 бои и калапи

240 ден Со ДДВ

Креативноста никогаш не изгледала толку вкусно со сладоледот Magic Spoon! Сега е во ваши раце да го подготвите сладоледот што го сакате! Можете да создадете нови бои со мешање на пластелинот и да го направите сладоледот од соништата!

На залиха

Спореди
SKU: SM002011 Категории , , Ознака:
Бренд:: Fun Dough