Yummy Cake – сет со пластелин и калапи

240 ден Со ДДВ

Со сетот за играње Yummy Cake, забавата никогаш нема да заврши! Можете да создадете нови бои со мешање на разнобоен пластелин и да ја направите огромната торта од вашите соништа! Пластелинот за игра му помага на вашето дете да развие умешност и имагинација. Децата ќе можат да прават различни форми со различни бои, ќе се забавуваат и ќе ја развиваат својата креативност со веселите додатоци кои помагаат во обликувањето.

На залиха

Спореди
SKU: SM002013 Категории , , Ознака:
Бренд:: Fun Dough