AT-AT revealed

12.999 ден Со ДДВ

Љубителите на класичната трилогија на Star Wars и на видео-играта The Skywalker Saga ќе обожаваат да ја пресоздаваат акцијата со оваа детална, верзија на Lego од коцки со иконскиот AT-AT Walker.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG75288 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego