Trouble on Tatooine

2.149 ден Со ДДВ

Поттикнете ја креативноста на децата со сетот од Lego Star Wars, Trouble on Tatooine да рекреираат сцени и да агинираат свои приказни за борбени лансирања и ракети.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG75299 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands