Jungle Dragon

3.199 ден Со ДДВ

Lego Ninjago Jungle Dragon сет во кој има фантастична игра со змеј што може да се изгради, за децата да можат да пресоздаваат сцени од ТВ сериите или да измислуваат свои возбудливи приказни. Сетот вклучува и 4 минифигури од ТВ серијата Lego Ninjago: Island Lloyd, Island Zane, PoulErik и Thunder Keeper и сите носат кул оружје за да ја зголемат битката.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG71746 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands