Boulder Blaster

3.299 ден Со ДДВ

За деца кои се занимаваат со фантастични акциони приказни. Оваа нинџа играчка има 4 минифигури: нинџи Кол, Лојд и Кај Легаси и нивниот непријател Ејзор за децата да создаваат возбудливи авантури. Во авионската играчка која треба да ја изградите има 8 стрелци на ротирачкиот фронт за да стремат кон брз оган кон злобниот Ејезор или кон затворската зграда за да го ослободат заробениот Лојд.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 21LEG71736 Категории , ,
Бренд:: Lego