6×6 Volvo Articulated Hauler

19.599 ден Со ДДВ

Со овој сет Technic 6×6 Volvo Articulated Hauler 42114, децата можат да ги научат тајните на мега градежните машини додека ги возат, ја навалуваат корпата и да ги менуваат тимовите со апликацијата. Апликацијата LEGO Technic CONTROL + ги става децата задолжени додека истражуваат различни контролни екрани, предизвици, достигнувањата и ексклузивна содржина во апликацијата.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG42114 Категории , ,
Бренд:: Lego