Dom’s Dodge Charger

8.712 ден Со ДДВ

Инспирирајте ги децата да ги пресоздадат своите омилени сцени од филмовите Fast & Furious со овој неверојатен Lego Technic Dom’s Dodge Charger, одличен модел на реплика на класичниот автомобил. Овој кул сет за згради обезбедува забавен предизвик за децата кои сакаат автомобили модели на играчки. Автентичните одлики им овозможуваат на децата да ја пресоздадат возбудата на возење со вистински автомобил, со клипови во движење, суспензија, систем за управување и вентилатор за воздух.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG42111 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands