Train Tracks

1.469 ден Со ДДВ

Дајте му бесконечни можности на вашето дете да направи одлични шини за кој било нов или постоечки комплет воз. Со премин на патишта, места за запирање, прекинувачи и комбинација на закривени и прави елементи на шината, многу можности за игра.

На залиха

Спореди
SKU: 18LEG10882 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego
Brands