Creative Toolbox

12.119 ден Со ДДВ

Забавен и креативен начин за учење на основите на кодирање, инжиниерство и роботика. Одберете 1 од 5 модели достапни во сетот, симнете ја бесплатната апликација и играта може да почне.

На залиха

Спореди
SKU: 18LEG17101 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands