Cargo Train

10.999 ден Со ДДВ

Малите деца можат да станат машиновозачи со новиот воз кој работи на принципот туркај и стартувај. Кога малку ќе се турне напред или назад, возот започнува да оди, а ако е цврсто фатен или подигнат од шините, тој застанува. Со пристаниште, брод, кафуле, товарна станица, два кранa, три фигури, животно фигура и неколку одлични елементи децата од предучилишна возраст можат да уживаат во забавна игра на возови

На залиха

Спореди
SKU: 18LEG10875 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego