Skid Steer Loader

649 ден Со ДДВ

Изненадете ги младите градежни работници со овој кул сет за градење од Lego Technic, Mini Digger. Децата ќе сакаат да го градат компактниот натоварувач и потоа да ги истражуваат сите негови карактеристики, како што се кабината за отворање, лопата за подигање и навалување, контролната табла и безбедносниот кафез. Потоа може да го трансформираат во вториот модел кој може да се направи или да ја употребите сопствената имагинација и да направите своја креација.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG42116 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands