Race Plane

699 ден Со ДДВ

Оживејте го возбудливиот свет на каскадерски авиони со овој сет од Lego Technic, Race Plane. Овој сет вклучува детали како пропелер што се врти кога авионот се движи, и се отвораат на капаците на моторот. Овој сет 2 во 1 се обновува и во друг модел на авион, така што децата можат да уживаат во уште поголема забава со градење.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG42117 Категории , , Ознака:
Бренд:: Lego