Пластелин 5 бои 700 гр.

260 ден Со ДДВ

Неколку часови забава исполнета со игра ве чекаат со овој пластелин со 5 бои

На залиха

Спореди
SKU: SM002785 Категории , , Ознака:
Бренд:: Fun Dough