Бебе Денис со меко тело

1.650 ден Со ДДВ

Бебето Денис изгледа многу симпатично со своите шарени комбинезони и капче со шари. Со неговото меко тело и реален израз на лицето, можете да го прегрнете исто како вистинско бебе. Децата ќе можат да се забавуваат играјќи ги со слаткото бебе Денис.

На залиха

Спореди
SKU: SM060012 Категории , , Ознака:
Бренд:: SunmanAbc