The Mandalorian™ and The Child

1.649 ден Со ДДВ

Фановите на Мандалорија и креативните деца ќе сакаат да градат свои LEGO BrickHeadz верзии на Детето и Мандалоријанецот, пресоздавајќи автентични детали за да создадат кул приказна со овој сет.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG75317 Категории , ,
Бренд:: Lego