Jungle Raider

749 ден Со ДДВ

Обожавателите на LEGO NINJAGO ќе го обожаваат овој извонреден сет Jungle Raider и ќе уживаат во креативно забавно градење и играње додека замислуваат возбудливи авантури во светот на нивните омилени нинџи!

Нема на залиха

Спореди
SKU: 20LEG71700 Категории , ,
Бренд:: Lego