Jungle Raider

649 ден Со ДДВ

Обожавателите на LEGO NINJAGO ќе го обожаваат овој извонреден сет Jungle Raider и ќе уживаат во креативно забавно градење и играње додека замислуваат возбудливи авантури во светот на нивните омилени нинџи!

На залиха

Спореди