Ice Cream Factory – сет со пластелин 4 бои и калапи

1.100 ден Со ДДВ

Со сетот Ice Cream Factory , децата ќе можат самите да ги подготвуваат сладоледите што ги сакаат! Машината за сладолед е лесна за употреба и со неа ќе се забавувате многу додека подготвувате шарени форми и ги украсувате!

На залиха

Спореди
SKU: SM030950 Категории , , Ознака:
Бренд:: Fun Dough