Adapters CS Melio Line Black black

3.399 ден Со ДДВ

Адаптери за количката Melio кои овозможуваат лесна и брза инсталација на шасијата на количката да се прикачи седиште за автомобил Cybex.

На залиха

Спореди
SKU: CY520003356 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex