Baby Bagno – Када за бебе

1.999 ден Со ДДВ

За да го направите капењето забавно за вашето бебе, кадата Cam Baby Bagno има 2 гумени подлоги што спречуваат лизгање, а со тоа и можни повреди. За бебиња од 0-6 месеци, се препорачува лежечка положба, додека бебиња од 6-12 месеци можат да седат во кадата, и за да им биде удобно, се предвидени потпирачи за раце од двете страни на кадата. Три практични прегради на кадата за чување сапун, купка и сунѓери ќе ви го олеснат секојдневниот ритуал на капење. На дното на кадата има отворач за одвод на вода. Компатибилна е со држачот за када C524 (не е вклучен).

На залиха

Спореди
SKU: C090-U02 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cam