Melio Cot Deep Black

15.999 ден Со ДДВ

Melio Cot е совршено пријатно место за одмор во движење за првите месеци на вашето бебе. Во текот на првите месеци на бебето е совршен кревет во движење. Има тврдо дно и е опремен со мек ортопедски душек со мемориски ефект, кој обезбедува правилна положба на бебето за време на спиењето и одморот. За да се заштити од сончева светлина и лошо време, се обезбедува тродимензионална хауба со дополнителен штитник за сонце.

На залиха

Спореди
SKU: CY520004245 Категории , , Ознака:
Бренд:: Cybex