Expecto Patronum

1.579 ден Со ДДВ

Со 4 минифигури и бесконечни волшебни можности, овој LEGO сет на Хари Потер ќе ве воведе во волшебниот свет на имагинативна игра.

Нема на залиха

Спореди
SKU: 19LEG75945 Категории , ,
Бренд:: Lego
Brands