2×20 Puzzle I Believe in Unicorns

379 ден Со ДДВ

Сложувалка со 2 слики по 20 парчиња, со димензии 29 х 19 см. Сложувалките се дизајнирани специјално за деца, претставувајќи ги нивните најсакани ликови. Се состои од слики што ги претставуваат најсаканите ликови на најмалите. Квалитетот на материјалите и ексклузивната техника на печатење гарантираат убави, живописни и брилијантни слики за игра што никогаш не завршува.

На залиха

Спореди
SKU: CLE24754 Категории , , Ознака:
Бренд:: Clementoni