Zane’s Titan Mech Battle

4.999 ден Со ДДВ

Овој Lego Ninjago сет Zane’s Titan Mech Battle се одликува со нозе и раце, меч и моторна пила во рацете, 2 стрелачи и пилотска кабина за минифигура нинџа. Сетот содржи и 4 минифигури: нинџи Зејн и Џеј Легаси, 2 духовни воини Гултар и Соул Арчер, сите вооружени со кул оружја, вклучувајќи лак и стрела за да инспирираат бесконечна забава во Ninjago борбите.

На залиха

Спореди
SKU: 21LEG71738 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands