Zane Mino creation

3.999 ден Со ДДВ

Децата ќе сакаат да го состават овој сет LEGO NINJAGO Zane’s Mino Creature, со 4 фигури што можат да се градат, за креативна забава самостојно или со пријателите. Тие можат да нурнат во овој возбудлив свет на фантазија со хероите Кол и Зејн и да им помогнат да избегаат од застрашувачките зандани на Шинтаро.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG71719 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands