Wu’s Fighting Dragon

1.699 ден Со ДДВ

Овој сет за составување LEGO NINJAGO Wu’s Battle Dragon со 2 минифигури ќе го обожаваат љубителите на нинџа играчките, кои можат да го искористат за да постават свои приказни, да ја употребат својата фантазија. Прекрасниот змеј може да ги помести крилјата, опашката, стапалата и главата.

На залиха

Спореди
SKU: 20LEG71718 Категории , , Ознаки: ,
Бренд:: Lego
Brands