Wrecked Shrimp Boat

2.379 ден Со ДДВ

Со брод со ракчиња што се дели на два дела и опседната карпа изградена од коцки, овој сет е полн со детали за да започнете часови на имагинативна игра. 2 минифигури на херои, опседнати минифигури на капетанот и синот, симпатична фигура на куче-дух и фигура на албино-алигатор создаваат многу забавни моменти. Децата треба да комбинираат физичка и дигитална игра во извонредно искуство со овој сет Lego set Hidden Side.

На залиха

Спореди